whalespark.com

Нова система перетину кордону

Скорочення часу перетину кордонів, спрощення перетину, виявлення шахрайства та припинення штампування паспортів; все це передбачає схвалена сьогодні Європейським Парламентом загальна електронна система контролю в’їзду та виїзду для Шенгенської зони
Проект, вже узгоджений з державами-членами ЄС, та був прийнятий в ході голосування на пленарній сесії в Страсбурзі 477 голосів: 139 було проти, а 50 утрималися.
Система в’їзду / виїзду (EES) буде містити в собі інформацію про ім’я, проїзний документ, відбитки пальців, зображенні особи, а також дату і місце в’їзду на територію Шенгену, а потім і виїзду. Реєстрація стосуватиметься як громадян, що потребують візи в ЄС, як і звільнених від візового режиму, які перетинають зовнішні кордони Шенгенської зони.

Система в’їзду / виїзду замінить нинішню систему ручного штампування паспортів, яка є трудомісткою, не забезпечує достовірних даних про перетин кордону і не дозволяє виявляти осіб, що незаконно продовжують своє перебування. Чи не запобігає також проблем, пов’язаних з випадками втрати або знищення документів.
Новою системою будуть користуватися також Румунія і Болгарія, які знаходяться поза зоною Шенгену. Ці країни завершили підготовку до входу в загальну зону і мають пасивний доступ в Систему візової інформації (VIS). Ось тільки дана електронна система повинна почати функціонувати в 2020 році.

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)