Який чином польські банківські установи борються за українців

Відомий факт, що кількість українських громадян, що виїжджають до Польщі стає все більше з кожним роком. За статистикою 2017 року польські установи надали українцям близько двох мільйонів запрошень на роботу. За прогнозами Міністерства соціальної політики Польщі ця цифра під кінець даного року має сягнути три мільйони, за офіційними даними.

Фінансовий аналітик – Василь Невмержицький стверджує, що багато відомих польських банків побачили в такій масштабній трудовій міграції українців вигоду для себе і наразі намагаються вести політику, яка би залучала масово українських заробітчан. Аналітик запевняє, що за 2017 рік кількість відкритих банківських рахунків для іноземців сягла позначки 600 тисяч і практично 90% з них належать українцям. Для приваблення наших заробітчан деякі польські банки навіть розробили сайти українською мовою, для зручності користування, а ще деякі великі фінансові установи надають можливість мовної підтримки українців у своїх колл-центрах.

Статистика 2017 року каже, що українці відіслали на Україну близько 3 мільйонів доларів і дещо менше потратили в країні перебування.

Залишити відповідь