Що таке дозвіл на працевлаштування у Польщі

Дозвіл на роботу – необхідний документ, який дає можливість іноземцям легально працювати в Польщі. Він видається воєводою за місцем знаходженням фірми-працедавця або за місцем проживання фізичної особи-роботодавця на підставі заяви роботодавця про намір влаштувати іноземця. Такі заяви видаються лише громадянам шести країн-колишніх республік СРСР – Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови, Росії та України.

У дозволі на роботу вказано дані роботодавця, який подає документи для отримання цього дозволу, вид роботи, яку буде виконуватиме іноземний працівник, а також термін на який видано дозвіл. Клопотання в справі отримання дозволу для іноземця виконує працедавець. Іноземець може працювати лише у того роботодавця, котрий вказаний у дозволі на роботу.

Станом на сьогодні Дозвіл на роботу видається на період, який не перевищує в сумі 6 місяців упродовж наступних 12 місяців (1 року). Тобто, отримавши, до прикладу, Дозвіл на роботу у березні, ви можете легально працювати в Польщі протягом не більше шести місяців до березня наступного року. Однак тепер польський уряд має намір збільшити цей термін з 6 до 12 місяців.

Залишити відповідь