Чому українці не повертаються додому після роботи за кордоном

Українці, які відправляються на роботу за кордон, не збираються повертатися назад. І незабаром валютний запас країни, який поповнюється за рахунок перерахованих заробітків на чужині, вичерпається, вважають експерти. Виїдуть цілі сім’ї.
Кількість бажаючих виїхати за кордон на роботу постійно збільшується. Як відзначають в Міністерстві закордонних справ України, щомісяця країну залишають більше 100 тис. чоловік. Як вважають у відомстві, ця ситуація найближчим часом збережеться. При цьому з числа залишили країну тільки 30-40% українців повертаються назад.

Більше року Український союз промисловців і підприємців (УСПП) б’є на сполох, намагаючись звернути увагу уряду на зростаючу проблему виїзду кваліфікованих кадрів і студентів на заробітки або навчання, яка часто має на увазі, що людина не повернеться в Україну. За різними підрахунками, таким чином вже працевлаштувалися 7 мільйонів ​​громадян, близько 60-70% не збираються повертатися назад. Причина – низькі зарплати на батьківщині, а також банальна відсутність робочих місць за фахом (особливо для інженерів, працівників індустрії і т. д.)

Залишити відповідь