whalespark.com

«Надія Є» – перший польський центр зайнятості, що спеціалізується на працевлаштуванні громадян України за кордоном, а також забезпеченні закордонних працедавців відповідними кваліфікованими працівниками України з 2005 року.

Наш центр зайнятості пропонує необхідні послуги для безпечних та необтяжливих міграцій, прибуткової роботи за кордоном, отримання освіти за кордоном тощо. Також допоможемо відкрити візу будь-якого типу.

Робота за кордоном

Робота за кордоном для українців – не новина, а всім відомий спосіб підзаробити й фінансово забезпечувати себе та свою сім’ю. Найчастіше українці виїжджають на роботу в Польщу, адже це близька країна зі схожою до української культурою, розвиненою економікою, а також це своєрідні «ворота» у Шенгенську зону.

Центр зайнятості «Надія Є» представляє найбільший каталог вакансій у Польщі, а також в інших країнах – Чехії, Естонії, Бельгії… Робота за кордоном вимагає і попередньої підготовки. Тож у нас ви можете відкрити візу, підготувати усі необхідні документи для візи та працевлаштування, отримати ефективний супровід переїзду і проживання.

Дізнатися більше

Освіта за кордоном

Освіта за кордоном з кожним роком стає все популярнішим явищем серед українців. Адже це можливість отримати справді сильні та актуальні знання і опісля знайти високооплачувану роботу за кордоном з можливістю розвиватися та реалізовувати особисті плани. Найчастіше українці обирають програми освіти в Польщі, Англії, Німеччині, США, Канаді.

У нас ви знайдете корисну інформацію про відомі середні та вищі навчальні заклади за кордоном, а також умови та перелік необхідних документів для вступу.

Дізнатися більше

Оформлення візи

Бажаєте відкрити візу? Легко! Центр зайнятості «Надія Є» надає професійний супровід для відкриття віз різних типів. Допоможемо визначитися із видом візи, підготувати необхідні документи для візи, стати в чергу на отримання і в результаті відкрити візу в бажану країну, щоб робота за кордоном, здобуття освіти та подорожі стали реальністю.

Щоб відкрити візу, скористайтеся безкоштовною консультацією з нашим менеджером для уточнення деталей та побажань.

Дізнатися більше.

Підбір та організація турів

Організуємо ваш відпочинок в Європі, екзотичних країнах чи в Україні. Для цього пропонуємо вигідні тури та гарячі путівки в найрізноманітніші куточки світу.

Шукаєте тури на море? Чи путівку в давно омріяну країну? «Надіє Є» піклується про простоту подорожування. Насолоджуйтеся мандрівкою, а ми подбаємо про всі організаційні моменти: допоможемо відкрити візу, підготувати та подати необхідні документи, обрати транспорт для подорожі, проживання, визначитися із екскурсіями та розвагами відпочинку.

Дізнатися більше

Виїзд в США

Популярні та ефективні програми виїзду в США – це можливість познайомитися з новою культурою, вивчити мову, отримати досвід роботи за кордоном чи й хорошу освіту. Допоможемо отримати зелену карту, підготуватися до програм «AU PAIR» та «WORK & TRAVEL».

Дізнатися більше

Виїзд в Канаду

Виїзд в Канаду – це, на перший погляд, доволі складний процес. Проте ми знаємо, як здійснити вашу мрію та реалізувати задум виїзду в Канаду. Існує шість еміграційних процесів, які завжди доступні для громадян України. Дізнайтеся, як виїхати в Канаду для роботи за кордоном чи проживання з сім’єю, як відкрити візу в Канаду та всі нюанси процесу еміграції.

Дізнатися більше

Відкривайте світ та реалізовуйте плани з агенцією «Надія Є».

Promotions and contests

6

latest news

15.08.2017
(Українська) Що дозволено перевозити через кордон?.Митні правила України та Польщі.
Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Read more
13.08.2017
(Українська) Розклад руху потяга Київ-Львів-Перемишль змінюється з 24 серпня
Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Read more

We offer our clients

Privacy Policy

Confidential absence Zberirayemo ratio agency partner, guarantee and distribute responsibility for the result.

Timeliness

Timely fulfill orders. Speed work is not always an indicator of quality.

Conformity

Qualification guarantees the candidate with the requirements of the company that it hires.

Price / quality

Value for money our services available to a wide range of people with no high levels of prosperity.

INFORMATION visa center "Nadia Є"

Our agency specializes in employment of citizens of Ukraine abroad, as well as providing relevant Polish Employers skilled workers Ukraine since 2005. Recruits workers from administrative staff to work in different sectors of the economy.

We also help and advise customers interested in finding educational programs abroad, opening companies provide outsourcing services personnel assist businessmen from Ukraine and other countries in search of partners abroad, business registration trips to Europe and other countries.

Fresh material from our gallery
Fill out the form below and get free advice at a convenient time for you.