whalespark.com

legal support

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

(Українська) Карта побиту (сталого)

(Українська) Документ , що підтверджує постійне місце проживання на території PL :
Термін : 10р. (потім змінити фото)
Термін виготовлення 5-7 місяців.

Дає без візовий режим на всю шен ген.
-через 5 років громадянство можливо.
-спрощенний варіант отримання візи на всю Шенген,США,Англія.
-оформлення нерухомості,отримання іпотечних кредитів.
-оформлення автотранспорту з можливим в”їздом на 2 місяці.
-перша медична допомога безкоштовна.
-можливість вироблення карти побиту на членів сім”ї по спрощеній системі.
-та інша відсутність дозвольних документів на працю.

Можливе оформлення ПП та відкриття юридичної особи,благодійних фондів і т.д.(всі права поляка крім виборів)

Підстава для отримання сталого побиту RP .

1.Документ підтвердження до польської нації( запис в графі національності одного з батьків або дід з бабою були поляк або полька).
2.Шлюб з громадянином Польщі або з власником карти побита.
3.Без переривне перебування на території PL на протязі 5 років на картах часового побиту , які видаються на 1 рік.

Документи.
1.Скановані документи де зазначено польські коріння.
2.Треба 3 рази приїхати у Варшаву
-подача документів (ліцензійний переклад)- 3-4 тижня.
-екзамен,співбесіда (з представником)+очерідь (100%-дезиція) песель,потім 1 місяць на виготовлення карточки.
-відбір карти.
-підготовка документів:довідки про не судимість .
-видається матеріал для проходження співбесіди.

Екзамен – 4 години.

Ціна

3500зл. – з особистою присутністю
500зл. – послуги перекладача на співбесіді
-всі державні проплати
– переклад документів
– матеріал для екзаменів
– довідки
– послуги супроводу.

(Українська) Карта часового побиту

(Українська) Карта часового побиту

-засвідчує право тимчасового проживання в RP на 1-2роки.
Термін виготовлення : 1,5 – 2 міс.
Підстава для видачі:
-навчання +прописка
-робота+прописка
-шлюб офіційний або громадянський+прописка
-власник фірми

Документи
-копія загран паспора всіх сторінок пропечатаних
-документ на працю
-прописка/або договір майму
-страхування
-анкета
– 4 фото 3,5х4,5

Для продовження потрібний договір і так 5 років.

Права
1.безвізовий режим шен ген
2.купити авто на себе
3.дозвіл на працю не треба
4.можливе отримання сталого побиту

Ціна послуг: 3000 злотих

1500 злотих + 1500 злотих

(Українська) «БІЗНЕС В ПОЛЬЩІ»

(Українська) 1. Найбільш стабільна економіка на тлі інших країн Євросоюзу. Польща займає лідируючі позиції в Центральній і Східній Європі за показниками двосторонньої торгівлі, зростання ВВП і стабільності економіки.

2. Ідеальне транзитне положення. Польща виконує роль моста між країнами Заходу та Сходу європейського континенту. Через Польщу проходить більшість вантажопотоків між цими країнами. Тут можна знайти нішу для будь-якого виду бізнесу.

3. Відносно невисока вартість і високу якість робочої сили, а також добре розвинена інфраструктура дозволяють швидко і доступно організувати бізнес.

4. Один з найбільш оптимальних рівнів оподаткування серед інших країн Євросоюзу. Наприклад, податок на прибуток в Польщі, Чехії і Словаччини становить 19%, в Німеччині – 30%, в Естонії – 21%, в Угорщині – 20,6%.

5. Статутний капітал для відкриття ТОВ всього 5000 злотих (близько 1200 євро), який необов’язково вносити на рахунок фірми при реєстрації.

6. Мінімальні вимоги держави до ліцензування видів господарської діяльності.

7. Невисока вартість утримання фірми – від 200 євро на місяць.

8. Немає ніяких вимог про внесення інвестицій, купівлі нерухомості тощо (В порівнянні з іншими країнами).

9. Відсутність вимог мати ВНЖ при реєстрації, участі громадян Польщі в ТОВ і т.д. (В порівнянні з іншими країнами). Для реєстрації бізнесу в Польщі та відкриття банківського рахунку достатньо Вашого закордонного паспорта.

10. Згідно з польським законодавством Ваше підприємство, засноване і управляяемое іноземними громадянами, має абсолютно ті ж права, що й інші суб’єкти господарської діяльності в Польщі.

11. Мінімальний мовний бар’єр, схожість культур і менталітету.

12. Близьке розташування.

Що дає реєстрація фірми в Польщі?

1. Володіння і управління власним підприємством в Європі. Авторитет Вашого бізнесу стає помітно вище, в порівнянні з фірмою з пострадянських країн.

2. Розширення можливостей і нові шляхи оптимізації для Вашого поточного бізнесу. Виняток посередників при поставках з Європи. Можливість оформлення різних документів, запрошень і т.д. безпосередньо в Польщі.

3. Вільна безмитна торгівля з усіма країнами Євросоюзу.

4. Сприятливі, прозорі та передбачувані умови ведення бізнесу. Автоматичне повернення ПДВ при експорті або його переплати.

5. Довгострокова національна віза, а також, при активному веденні бізнесу – ВНЖ в Польщі. Тобто вільний в’їзд у всі країни Шенгенської угоди, можливість перемістити сім’ю в Польщу. Надалі, при виконанні рекомендованих нами умов, можливо отримання ПМЖ і громадянства Польщі.

6. Ваші кошти знаходяться в надійних європейських банках. Державні гарантії повернення вкладів.

7. Можливість придбати в Польщі і зареєструвати на фірму нерухоме та рухоме майно.

8. Доступ до кредитних і лізингових програм при успішних фінансових результатах діяльності Вашої фірми.
Отримай свій шанс на Європейське майбутнє разам з нами!!!
Ми підберемо для Вас найбільш оптимальні умови ведення бізнесу, забезпечимо оперативне виконання всіх формальних процесів і оперативно надамо професійні консультації в галузі права, оподаткування, а також допоможемо розібратися в організаційних і побутових питаннях.
При необхідності допоможемо налаштувати віддалене управління Вашим бізнесом. А при виконанні певних рекомендованих нами умов ведення бізнесу, Ви зможете отримати посвідку на проживання в Польщі.
Процес створення і реєстрації бізнесу в Польщі вимагає виконання умов, визначених законодавством Польщі. Помилки, які можуть виникнути, тягнуть за собою повернення документів і збільшення термінів реєстрації.

Для того, щоб досягти очікуваного результату, уникнути несподіваних складнощів і заощадити час, рекомендуємо скористатися нашою професійною допомогою. Реєстрація проводиться безпосередньо нами в державних структурах Республіки Польщі, що гарантує її повну легітимність і прозорість.
Що потрібно для відкриття бізнесу в Польщі?
Щоб мати можливість офіційно зареєструвати компанію в Польщі українцям потрібно:
• досягти віку 18 років;
• мати закордонний паспорт (дійсний не менше 18 місяців з моменту подачі документів);
• мати досвід ведення бізнесу в Україні.

Основні етапи реєстрації фірми в Польщі
1. Вибір форми власності
Отже, ви визначилися з нішею, яку хочете зайняти на польському ринку, можливо, провели попередній аналіз ринку, конкуренції, попиту та ін. І прийняли тверде рішення відкрити в Польщі свій бізнес. Тепер вам належить вирішити кілька юридичних і фінансових питань. І почати потрібно з офіційної реєстрації фірми.
Відповідно до польського законодавства іноземні компанії та фізособи мають право вести будь-який легальний бізнес. Іноземці, які не мають посвідки на постійне проживання, можуть відкривати свою фірму в Польщі тільки у формі товариства з обмеженою відповідальністю (Spolka z ograniczona odpowiedzialnością), АТ, командитного товариства і командитного-акціонерного товариства. Також іноземна компанія може відкрити в Польщі представництво або філію. Найчастіше іноземні підприємці для реєстрації в Польщі обирають перший варіант.
Що таке Spolka z ograniczona odpowiedzialnością?
• Кількість засновників – від 2 чол.
• Мінімальний статутний капітал – 5000 злотих (близько 1200 євро).
• Рада правління може складатися навіть з однієї людини.
• Наявність наглядової ради та ревізійного комітету не обов’язково.
• У компанії може бути будь-яка назва, але вона додатково має містити інформацію про форму власності («Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia» або скорочення у вигляді «Sp. Zoo»).
Ставши членом правління, можна отримати польську візу, ВНЖ, а трохи пізніше ПМЖ і громадянство.
Компанія може працювати без прибутку, проте в будь-якому випадку повинна покривати витрати, в тому числі зарплати співробітників. Прибуток обов’язкова, якщо члени правління хочуть отримати в Польщі ВНЖ.
2. Реєстрація в державних службах
Коли форма власності обрана, можна йти до держорганів.
Перший крок – це складання та підписання установчого договору. Далі потрібно підготувати заяву на реєстрацію фірми у встановленій законодавством формі та подати його в Польський судовий реєстр (KRS) за місцем реєстрації. Разом з цим потрібно сплатити судове мито і вартість оголошення в судовому та господарському віснику. KRS по завершенню всієї процедури видає свідоцтво про реєстрацію.
З 1 грудня 2014 NIP (податковий номер) і Regon (статистичний номер) в Польщі отримують в один день з реєстрацією в KRS. Суд самостійно відправляє реєстраційні заяви в інші фонди разом з інформацією про реєстрацію в KRS.
На завершення для нового польського підприємства створюється печатка і відкривається рахунок у банку. І актуалізується всі дані в податковій, за місцем реєстрації фірми.
Зареєструвати компанію можна як особисто, так і за дорученням. Весь процес займе до одного місяця. А також можливий процес реєстрації без присутності за дорученням від співзасновників і з терміном до 10 днів.
3. Основні податки та звітність
Польща приваблює підприємців з інших країн ще й оптимальною системою оподаткування в порівнянні з іншими представниками ЄС. Наприклад, податок на прибуток тут становить 19%, в той час як у Німеччині його ставка дорівнює 30%, в Угорщині – 20,6%, Естонії – 21%.
Новоспеченому підприємству доведеться також сплачувати ПДВ. Базова ставка в Польщі становить 23% (але в деяких випадках може бути значно нижче).
Основні ставки ПДВ:
• – Нульова ставка. Застосуються до товарів, що експортуються, деяких видів фармацевтичної продукції, підручників і деяких сільськогосподарських товарів, також від сплати ПДВ звільняються підприємства з річним оборотом менше 50 000 злотих;
• – 8% застосовується до всіх інших фармацевтичним товарам, будівельним матеріалам і послуг, книгам, газетам і журналам;
• – 5% для окремих товарів;
• – 23% – базова ставка застосовується до всіх товарів, не звільненим від ПДВ.
Також деяким підприємцям доведеться сплачувати акцизний збір. У Польщі акцизним податком обкладаються близько 200 видів товарів. Тому попередньо необхідно дізнатися, чи потрапляє ваш товар в цей список.
Що стосується податкової та бухгалтерської звітності, то її потрібно подавати щомісяця. Основні звіти – звіт з податку на прибуток, декларація з ПДВ і звіт за соціальними відрахуваннями.
З якими законодавчими актами потрібно ознайомитися?
• • Закон Польщі «Про свободу господарської діяльності» від 02.07.2004.
• • Цивільний Кодекс.
• • Кодекс торгових товариств.

Fill out the form below and get free advice at a convenient time for you.