whalespark.com

Fur fashion tour (тур за шубою) в Грецію за 1 євро

Унікальна пропозиція
3 дні Греція Салоніки
У вартість нашої унікальної туристичної пропозиції включено:
– авіапереліт Киів –Салоніки – Киів;
– проживання в 4 – 5 * готелях;
– двохразове харчування;
– трансфер;
– страхування.
– екскурсія по м. Салоніки.
Головна вигода такої поїздки в тому, що всі витрати на ваш переліт і проживання бере на себе Асоціація хутровиків Касторії, тобто поїздка обійдеться вам всього в 1 євро – чисто символічна вартість.
Згідно з науковими дослідженнями, шопінг – ідеальний спосіб забути про всі негаразди та проблеми. Якщо ж цей захоплюючий процес супроводжується поїздкою до Греції за шубою, то терапевтичний ефект збільшиться в кілька разів! Який би Fur fashion tour ви не вибрали, будьте впевнені, що потужний заряд позитивної енергії вам забезпечений, а як бонус – підвищення самооцінки, завдяки придбанню статусної речі, що відбиває вашу індивідуальність, що підкреслює стиль і додає впевненості в собі.
Крім того, захоплююча подорож за шубою в Грецію може супроводжуватися відпочинком на курортах, у SPA, на термальних джерелах, гастрономічною, гірськолижною або ж екскурсійною програмою. Ви відволічетеся від повсякденних проблем і різноманітите свої будні; познайомитеся з новими людьми, а також відвідаєте цікаві місця.

Замовляйте туристичну подорож у Грецію
Але обов’язковою умовою є покупка хутрового виробу від 1000 євро

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)