whalespark.com

Gem Fest

Gem Fest – міжнародний фестиваль електронної музики, який щороку проводиться в Анаклії, Грузія. Скорочення GEM означає «грузинський електронний музичний фестиваль». Тут обігрується реальне значення слова «gem» – дорогоцінний камінь. Організатори зазначають: «…Ми хочемо, щоб наш фестиваль об’єднав не лише найбільш блискучі і відомі перлини з усього світу, а й жменю необроблених алмазів; ми хочемо забезпечити платформу для реалізації неприборканого художнього потенціалу і допомогти розкритися безцінному дорогоцінному каменю, який прихований в кожному художньому таланті. Те, що ми робимо, можна підсумувати тільки однією фразою: «Це абсолютний дорогоцінний камінь!»

це ще не весь список музикантів

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Анаклія – один з тих ретельно прихованих скарбів, які ми хочемо показати світу. Це містечко з’єднане з курортом Ганмухурі 540-метровим пішохідним мостом через річку Інгурі. До речі, це найдовший пішохідний міст в Європі! Фестивальні заходи проводяться на пляжі серед субтропічної природи, оточеної сучасною концептуальною архітектурою. У дні фестивалю ці 18 гектарів стають найбільш радісним, жвавим і щасливим місцем на Землі. Інфраструктура території включає в себе чотири сцени, десятки кафе і барів, наметовий мегаполіс, який може вмістити близько 10000 людей, а також велику кількість арт-інсталяцій, які будуть власноруч споруджені GEM-командою цього літа.

 

ЯК ДОБРАТИСЬ

АВТОМОБІЛЕМ

Зберіть друзів та однодумців і здійсніть неймовірну подорож, після якої у вас залишаться тільки приємні спогади і позитивні емоції. Відстань від Анаклії до Тбілісі – 350 км; Батумі – 140 км; Кутаїсі – 95 км; Зугдіді – 27 км; Баку – 950 км; Єревану – 570 км; до Москви – 1900 км, до Стамбула – 1400 км.

PARTY BUS!

З 9-го серпня до 13-го серпня ви зможете доїхати до Анаклії дуже зручними автобусами GEM Fest. Party Bus Рейси будуть відправлятись з Тбілісі, Батумі і Кутаїсі.

ПОЇЗДОМ

Познайомтесь з багатьма цікавими людьми і насолодіться мальовничими пейзажами з вікна, поїхавши на фестиваль поїздом! Є денні потяги Тбілісі – Зугдіді і швидкісні денні та нічні потяги Зугдіді – Кутаїсі. До Тбілісі потягом можна доїхати з Баку і Єревана.

ЛІТАКОМ

В Грузії є три міжнародні аеропорти: Тбілісі (TBS), Кутаїсі (KUT) і Батумі (BUS). Найближче до Анаклії розташований аеропорт Кутаїсі.

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)