Італійські роботодавці зацікавлені в українських заробітчанах

Італійські роботодавці вже вкотре намагаються залучити до себе українських заробітчан. Тенденція міграції до Італії значно зменшилась в останніх роках, але в останні місяці цього року українці знову зацікавились працевлаштуванням в Італії.

Українські громадяни завжди були зацікавлені Італією, адже вбачають в ній добре економічно розвинуту європейську країну, яка входить до списку «Великої сімки» та має комфортні умови для проживання – на це наголошує Василь Воскобойник.

Крім того наші громадяни найчастіше їдуть до своїх близьких чи знайомих, які мігрували значно раніше та вже змогли добре влаштуватися за цей період часу. Саме такі люди найчастіше надають допомогу приїжджим українцям, так як в Італії не так вже й легко облаштуватися.

На заваді українцям стоїть велика кількість правил і вимог, які стосуються працевлаштування іноземців. Ці правила жорстко контролюються спеціалізованими  постановами та уставами, які називають декретами про потоки робочої сили в країні (decreto flussi), які опубліковує Міністерство праці та соціальної політики Італії щодо кількісті іноземців, які є зареєстрованими як безробітні в Італії, крім того подаються дані про реальний попит на робочу силу.

Залишити відповідь