Хакери атакували базу виборців у США

Представники американської влади стверджують, що хакери намагалися влізти в базу виборців Національного комітету Демократичної партії. Згідно з повідомленнями, ці спроби були призупинені. Нова атака сталася через два роки після того, як російські хакери зламали електронну пошту комітету в період президентських виборів 2016 року.

22 серпня керівники Демократичної партії заявили, що фірма веб-безпеки, яка використовує штучний інтелект, виявила спробу нападу, і комітет був проінформований про неї 21 серпня. Хакери створили підроблену сторінку входу, щоб збирати імена користувачів та паролі для того, щоб отримати доступ до інформації про десятки мільйонів виборців, про це повідомляють офіційні особи.

Дія облікового запису нападника була припинена, жодного витоку інформації не сталося, відзначили в Демократичній партії, додавши, що одразу ж повідомили ФБР. Представники влади та технологічних компаній говорять, що ще не знають, хто стоїть за цією спробою. ФБР наразі відмовляється коментувати ці повідомлення.

Залишити відповідь