Лише на одному пункті пропуску з Польщею залишиться пішохідна смуга

Польща оголосила про закриття пішохідної смуги на ще одному пункті пропуску – Угринів-Долбичув. Такі дії польська сторона аргументувала тим, що з самого початку дана смуга не була передбачена для пішого проходження, а була орієнтована для автомобілів.

Офіційну заяву про закриття пішої смуги надали польські прикордонні служби та пояснили це тим, що з нового року дана смуга служитиме для пасажирських автобусів. Проте таке нововведення буде діяти з початку нового року, а до того ще залишиться пішохідною зоною.

Дану інформацію і підтвердив голова Прикордонної служби України додавши, що з 2019 року на українсько-польському кордоні буде діяти лише один пішохідний пункт пропуску – Шегині.

Варто додати, що під час відкриття пункту пропуску Угринів-Долбичув він був орієнтований лише як автомобільний, проте через рік на прохання української сторони була відкрита пішохідна смуга в тестовому режимі. Так польська сторона вирішила зупинити даний експеримент, повернувши пункт пропуску до запланованого на початках вигляду. Варто додати, що даним пішохідним переходом кожного дня користувалося понад 800 осіб.

Залишити відповідь