Чи хочуть українці працювати за кордоном?

За межами країни хотіли б працювати 44% українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг.
Як зазначається, 37% українців з тих, хто хотів би працювати за кордоном, воліли б працевлаштуватися в Німеччині, 26% – в Польщі, 22% – в США і 21% – в Канаді.
В Італії хотіли б працювати 15% опитаних, у Великобританії – 14%, у Франції або Швеції – по 12%, в Ізраїлі – 11%, в Іспанії – 9%, в Нідерландах – 7%, в Росії – 6%. В інших країнах хотіли б працювати менше 5% опитаних.
При цьому відсоток охочих працювати в тій чи іншій країні практично не залежить від регіону. Зокрема, серед охочих працювати в Німеччині 43% на заході України, 34% – в центрі, 37 – на півдні і 30% – на сході. У Польщі найбільше хочуть працювати в центрі (29%) і на сході України (27%), на заході країни – 25%. Аналогічні практичні рівні показники щодо всіх регіонів і щодо Канади. У США більше хочуть працювати на заході і в центрі України, в Росії – на сході країни.
Опитування проводилося групою Рейтинг з 8 по 18 вересня 2017 року на замовлення Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування. Було опитано 1200 респондентів. Помилка похибки не більш як 2,8%.
Як повідомлялося, українці продовжують виїжджати за кордон в пошуках роботи. Для цього вони найчастіше обирають Польщу, Ізраїль, Італію, Німеччину, Литву, Канаду і Чехію.

Залишити відповідь