Наклепи на Трампа збоку американських ЗМІ

Абсолютна більшість американських ЗМІ публікує недостовірну інформацію про президента США Дональда Трампа і діяльності його адміністрації. З таким твердженням сам глава Білого дому виступив у інтерв’ю телеканалу “Фокс ньюс”, уривок з якого був показаний у середу, – передає ТАСС.

Ведуча запитала президента, чи дійсно преса є “ворогом народу”, як сам Трамп раніше заявляв. “Ні, зовсім ні”, – сказав глава адміністрації США, додавши, що ворогом народу, на його думку, є “фейкові ЗМІ”. Це термін Трамп вживає відносно до тих друкованих видань і телеканалів, які публікують, на його погляд, недостовірну інформацію.

Як розповів президент, його запитують, яка частка “фейкових ЗМІ” у США. “80 відсотків, – сказав Трамп. – Це багато”.

“Якщо я роблю щось добре, про це не пишуть”, – стверджував американський лідер, додавши, що про його досягнення повідомляють лише решта 20% ЗМІ. Серед “фейкових ЗМІ” президент виділив газету “Нью-Йорк таймс”, яка, за його словами, просто “не може написати позитивну статтю” про його діяльність.

Трамп неодноразово звинувачував ліберальні американські ЗМІ в тому, що вони, на його думку, упереджено ставляться до нього самого і до рішень його адміністрації. Президент стверджував, що такі телеканали, як Сі-Ен-Ен, Ен-бі-сі, Ей-Бі-Сі, а також ряд друкованих видань, включаючи “Нью-Йорк таймс”, навмисно публікують про нього недостовірну інформацію.

Тим часом, широко відомо, що “Фокс ньюс”, традиційно виступає в підтримку Трампа та його політики, є улюбленим каналом президента. Він, за повідомленнями ЗМІ, регулярно дивиться його, а також підтримує приятельські стосунки з деякими його ведучими. Крім того, Трамп найчастіше дає інтерв’ю журналістам саме цього телеканалу, який вважається рупором консерваторів на американському телебаченні.

Залишити відповідь