Останнє звернення Джона Маккейна

У Капітолії у американському штаті Аризона колишній керівник передвиборчої кампанії сенатора-республіканця Джона Маккейна Рік Девіс зачитав його останнє звернення. У цьому зверненні політик закликав американців “не ховатися за стінами” та розкритикував політику президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє BBC.

У зверненні Маккейна наголошується, що американський народ є “нацією ідеалів, а не крові та ґрунту”.

“Ми допомогли визволити більше людей від тиранії та бідності, ніж коли-небудь в історії. Ми послаблюємо нашу велич, коли ми плутаємо наш патріотизм з міжплемінною ворожнечею, що посіяла обурення та ненависть і насильство у всіх куточках земної кулі, – написав сенатор.”

“Ми послаблюємо її велич (США), коли ховаємось за стінами, а не руйнуємо їх, коли ми сумніваємося в силі наших ідеалів, замість того, щоб довірити їм бути великою силою для змін, якою вони завжди були”, – додав Маккейн.

Політик також закликав американців не впадати у відчай через труднощі в країні.

“Ми ніколи не здаємося, ми не ховаємося від історії, ми творимо історію”, – наголошується в останньому зверненні сенатора.

Додамо, що екс-керівник передвиборчої кампанії Маккейна також повідомив, що на церемонії прощання з сенатором 1 вересня виступатимуть екс-президент Барак Обама, який був суперником Маккейна на президентських виборах 2008 року, та екс-президент Джордж Буш-молодший, який був суперником сенатора на праймеріз республіканців 2000 року.

Залишити відповідь