Перетин кордону під час воєнного стану

В Україні оголошено воєнний стан в 10-и областях, проте такий стан в країні не обмежує в’їзд та виїзд з країни для більшості громадян України. Але за прописаними пунктами у відповідному документі зазначено, що обмежено в’їзд для чоловіків віком від 16 до 60 років із сторони російського кордону.

Проте дія воєнного стану не обмежує більшу частину українських громадян щодо виїзду з України та в’їзду до неї.

Проте, не можна виїжджати із країни особам, які є резервом першої черги та військовозобов’язаним, так як на це їм обов’язково потрібно отримати відповідний дозвіл для зміни місця перебування.

Громадянам України, які не відносяться до вищесказаної категорії можна перетинати кордон будь-якими транспортними засобами, проте тим, хто подорожує автомобілем варто налаштовувати себе на більш ретельну перевірку автомобіля на кордоні, адже такі заходи вчиняють для забезпечення внутрішньої безпеки країни.

Користуючись послугами повітряного транспорту для українців не буде відчутно ніяких змін, адже українські аеропорти і так завжди працюють в посиленому режимі безпеки. В час воєнного стану об’єкти транспортної інфраструктури загалом ретельніше охоронятимуть.

Залишити відповідь