whalespark.com

Kanada

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński.

(Українська) Емміграція IT фахівців у Канаду

(Українська)

Емміграція для IT фахівців в Канаду

Наша компанія спеціалізується на веденні емміграційних справ у Канаду саме для IT фахівців і це обумовлено багатьма причинами. Одні з них ми наведемо нижче:

  • Наші фахівці в IT індустрії вважаються одними з найбільш висококваліфікованих.
  • Незважаючи на те, що в IT-галузі країни працює близько 800 000 чоловік, місцеві компанії вже відчувають дефіцит кваліфікованих кадрів і в найближчі кілька років ця ситуація тільки загостриться ще сильніше.
  • Через дефіцит, канадські підприємства залучають талановитих розробників з інших країн.
  • Як показує практика, наші фахівці володіють всіма якостями і навичками для успішної імміграції. Багато з них володіють англійською мовою і необхідним освітою.
  • Специфіка професійних навичок IT фахівця забезпечує швидке працевлаштування. Це є визначальним факторомв сьогоднішній імміграційній політиці Канади і забезпечує швидку інтеграцію.
(Українська) Програми емміграції для фермерів

(Українська)

Програми емміграції для фермерів

Програми емміграції в Канаду, які створені для залучення більшої кількості фермерів, набирають свою популярність. Агропромисловий сектор в Канаді дуже розвинений і імміграція через фермерство для багатьох заявників може бути відмінною можливістю отримати статус само зайнятого кандидата і одночасно по приїзду почати прибутковий бізнес в Канаді. На сьогоднішній день дані програми емміграції доступні, як на провінційному, так і на федеральному рівнях, і мають різні вимоги до кандидатів. Нижче перераховані основні програми емміграції для фермерів і їх головні вимоги. До фермерів відносяться люди з досвідом управління і ведення сільського господарства і мають можливість інвестицій у виробництво фермерства.

(Українська) Емміграція через «Express Entry»

(Українська)

Емміграція через «Express Entry»

Система EXPRESS ENTRY: емміграція в Канаду «в електронному форматі».
З січня 2015 року Канада запустила Express Entry – електронну систему подачі заяв на емміграцію. Express Entry не є окремою програмою імміграції, в неї переведені вже існуючі програми:
Federal Skilled Worker Program – Федеральна програма для кваліфікованих фахівців.
Federal Skilled Trades Program – Федеральна програма для професій, що вимагають високої кваліфікації або ліцензії.
Canadian Experience Class – Програма для фахівців з досвідом роботи в Канаді.

(Українська) Емміграція для діячів культури, мистецтва і спорту

(Українська)

Емміграція для діячів культури, мистецтва і спорту

Self-Employed Persons Program розроблена для людей, які мають намір зайнятися індивідуальною підприємницькою діяльністю в сфері культури, спорту і сільського господарства. Ці категорії називаються в західному світі Self-Employed Persons; в нашому трудовому кодексі є таке поняття „самозайняті особи”, однак тут в нього включають більш широке коло людей, тому аналогії не завжди працюють.
Важливо тільки розуміти, що учасники цієї категорії готуються працювати як приватна особа, що не має зареєстрованої компанії і найманих працівників.
Одним з найважливіших вимог для цієї категорії є ретельна підготовка бізнес-плану, згідно з яким Ви будете діяти в Канаді. Крім того, претендент повинен довести, що у нього є достатній досвід роботи в одній із сфер дії програми.

(Українська) Сімейне спонсорство

(Українська)

Емміграція через сімейне спонсорство

Одним з доступних імміграційних шляхів є Сімейний спонсорство. Це такий вид імміграції, коли Permanent Resident, людина володіє карткою громадянина Канади, може забрати в Канаду своїх батьків, чоловіка (дружину), своїх дітей, бабусю з дідусем. Для даного виду імміграції обов’язковою умовою є, то що житель Канади (володар виду на проживання в Канаді або ж Канадського громадянства) може викликати до себе близьких родичів з тією умовою, що він зобов’язується надавати їм матеріальну допомогу. Даний процес імміграції називається Сімейне спонсорство.
Після того, як спонсорований родич пройшов імміграційний процес, за фактом в’їзду в Канаду отримує статус постійного жителя. Звичайно ж не всіх родичів можливо спонсорувати.

(Українська) Візовий супровід

(Українська)

Візовий супровід

Це не секрет, що при будь-якому бажанні потрапити в Канаду, вам знадобитися відповідна віза. В даному розділі, ми розповімо про різні види цих віз і як наша команда може вам допомогти їх отримати. Увага: Кругом поширюється інформація про те, що Канада буде запроваджувати без візовий режим або ж послаблювати свої вимоги до Громадянам України. Ця інформація не була відображена в офіційних джерелах Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відповідно, ці дані не мають ніякої юридичної сили. На сьогоднішній день, Посольство Канади відноситься до будь-якого із заявою дуже серйозно і перевіряє будь-яку вашу надану інформацію з усією строгістю.
Увага: Зараз в інтернеті поширюється інформація про те, що тепер прийнято відкривати візи українцям в Канаду на 10 років! Отримати візу, не залежно від мети поїздки однаково непросто. Крім строго певного пакету документів необхідно заповнити певну кількість онлайн- форм (дізнатися докладніше – зв’яжіться з нами) і зуміти знайти аргументи, які зможуть переконати імміграційного офіцера в тому, що ви повернетеся в країну вашого громадянства після закінчення вашої візи. З огляду на сьогоднішні тенденції і сильне бажання всіма правдами і не правдами потрапити в Канаду, репутація наших співвітчизників досить зіпсована. Так, сьогодні отримати Канадську візу стало складніше, ніж це було 3 роки тому.

Категорії віз:
o VISITOR VISA – гостьова віза , яка дає можливість перебувати до 6 місяців.
o BUSINESS VISITOR VISA – бізнес віза ,
пов’язана з діловою поїздкою, купівлею нерухомості, ведення бізнесу тощо
o STUDY PERMIT- дозвіл на навчання, яке ви зобов’язані отримати перед тим, як почати освіту в Канаді.
o WORK PERMIT – дозвіл на роботу. До робочими візами відносяться два типи віз.
Робоча віза, отримана за коштами отримання LMIA (Labour Market Impact Assessment) від роботодавця. У цьому випадки, ім’я роботодавця буде відображатися в документах і володар цієї візи не має право працювати на іншого роботодавця в Канаді.
Відкрита робоча віза, яка видається у виняткових випадках. Наприклад, робоча віза для чоловіка фул-тайм студента в Канаді або ж володаря робочою візою, зазначеної раніше
o POST GRADUATE WORK PERMIT –
робоча віза отримана після закінчення освіти в Канаді. Дана робоча віза має «відкритий характер», тобто не має одного конкретного роботодавця. Видається вона тільки за умови, якщо студент закінчив освітню програму в Канаді в одному з акредитованих Міністерством Громадянства та Імміграції Канади і термін освітньої програми був не менший 8-ми місяців. Максимальний термін цієї робочої візи – 3 роки. Ця робоча віза призводить до успішної і гарантованої емміграції.
SUPER VISA FOR PARENTS AND GRANDPARENTS – унікальна віза для батьків, бабусь і дідусів резидентів і громадян Канади, яка істотно відрізняється від простої гостьової візи. Супер-віза дає можливість її власникам необмежену кількість перетину канадського кордону (в’їздів і виїздів в Канаду) протягом десяти років. Також, супер-віза в Канаду дає право безперервного перебування в країні протягом двох років.

Wypełnij poniższy formularz i uzyskać bezpłatne porady w dogodnym dla Ciebie czasie .