whalespark.com

РИНОК ПРАЦІ В ПОЛЬЩІ!

Ситуація на ринку праці в Польщі виглядає досить добре. Рівень безробіття в серпні цього року виявився найнижчим з 1991 року. Але найбільшою проблемою є робоча сила, а точніше – її відсутність. У таких реаліях великого значення набувають працівники з України, яких в країні вже більше мільйона.

Опитування, яке провела компанія MR JOB, показало, що в багатьох випадках працівники з України пов’язують з Польщею майбутнє. Цілих 75% респондентів декларує бажання постійного проживання і роботи в Польщі, а більше половини (50,5%) найохочіше забрали б сюди свої сім’ї. 88,4% хочуть вивчати польську мову або продовжити її вивчення, і тільки 16% не хотіли б, щоб їхні діти навчалися Польщі. Видно, таким чином, що приїзд до Польщі вже є не тільки можливістю сезонного заробітку.Громадяни України не тільки заповнюють прогалини і ніші на ринку праці, але користуються також великою популярністю серед роботодавців. Мотивація, бажання працювати і повна готовність українця призводить до того, що він стає дуже затребуваним працівником. Роботодавці, які наймають українців дуже часто відзначають, що використання праці іноземців дозволило їм підтримати стабільність зайнятості і виробництва в самих ключових моментах, – каже Рафал Боровський з агентства MR JOB.

8 з 10 опитаних зізналися, що мають намір подати заяву на дозвіл на тимчасове перебування в Польщі, 73,6% заявили про перебування понад рік, а кожен другий респондент (51,4%) хоче залишитися довше, ніж на 2 роки.87% респондентів рекомендує працювати в Польщі в якості джерела стабільного доходу.

Більшість співробітників з України мають проблеми з польської бюрократією, і тому багато хто з них вважає за краще звертатися в агентства по легалізації перебування та роботи. 77% опитаних добре і дуже добре оцінює свою задоволеність нинішньої вакансією. Більше 72% співробітників стверджують, що заробляють стільки ж, скільки і їхні польські колеги.

Переважна більшість порадили (87,5%) б роботу в Польщі своїм знайомим. 99,5% позитивно оцінює відносини з колегами на робочому місці.82,4% задоволених розміром заробітної плати. Майже половина респондентів (47,2%) зазначили, що зацікавлені роботою понаднормово. Проблеми не представляє також мова – 81,9% працівників дуже добре розуміє вказівки начальства.

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)