Соціальна програма для молодих сімей у Польщі

Для того, щоб забезпечувати належний рівень життя в країні та розвиток для дітей держава завжди виділяла кошти та приділяла цьому реальну увагу. Саме тому у Польщі діє соціальна програма під назвою «Сім’я 500+», яка надає допомогу сім’ям з маленькими дітьми, в які можуть брати навіть іноземці що відповідають певним критеріям.

Соціальна програма «Сім’я 500+», мовою оригіналу – «Rodzina 500+» фінансується державою та спрямована на допомогу сім’ям із неповнолітніми дітьми (до 18 років) та створена з метою мінімізації негативного впливу демографічної кризи в країні.

Програма діє таким чином, що її учасники отримують кошти на другу та всіх наступних дітей щомісячно у розмірі 500 злотих не зважаючи на доходи батьків. Отримувати допомогу на першу дитину можуть лише сім’ї із серйозними фінансовими труднощами, середні зарплати яких становлять не більше 800 злотих за місяць.

Окремий статус мають сім’ї, в яких є дитина із обмеженими можливостями – вони отримують виплати при доходах менше 1200 злотих на особу. В окремих випадках, при розрахунку щомісячного доходу на кожного члена сім’ї, враховуються також і діти до 25 років, які проживають з батьками та перебувають на їхньому утриманні.

Залишити відповідь