whalespark.com

Інші

Анкета на пошук вакансій
за кордоном

Заповніть цю анкету своїми даними і ми підберемо для Вас перелік вакансій за кордоном.Фасадчики

Литва
На роботу в Литву потрібно терміново 10 фасадщиків по польських робочих візах. З/П 10Є м2. Житло 70 – 90Є залежно від комунальних послуг. Обов’язковий досвід роботи. З собою потрібно мати робочий одяг, взуття з металевим носком. Надається автомобіль щоб добиратись на роботу (витрати на топливо за свій рахунок). Аванс можливо брати після 2 тижнів роботи. Вакансія перевірена.
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
Відкрита робоча віза

Завод по комплектації запчастин для автомобілей

Словаччина
можуть бути Ч і Ж
вік до 45 років
ЗП: 2,6 є/год
можна працювати 10-16 годдень, пн-сб, аванси через 2тиж,
їда за свій кошт, житло безкоштовне, спецодяг дають, до роботи довозять.
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
Відкрита робоча віза
Копія українського та закордонного паспорта, візи, розмір одягу і взуття, 50є переоформлення документів, 70є дорога до місця роботи, з собою треба мати 100є(на їду)

Каменьщики в Естонію

Естонія
В Естонію терміново потрібно 8 каменьщиків, обов’язково з досвідом роботи. Оплата 7Є за м2. Житло 100Є, спец одяг надають.
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
відкрита робоча віза

Маляри в Литву

Литва
На роботу в Литву потрібно терміново 15 малярів по польських робочих візах. З/П 3,5 м2 Житло 70 – 90Є залежно від комунальних послуг. Обов’язковий досвід роботи. З собою потрібно мати робочий одяг, взуття з металевим носком. Надається автомобіль щоб добиратись на роботу (витрати на топливо за свій рахунок). Аванс можливо брати після 2 тижнів роботи. Вакансія перевірена.
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
відкрита робоча віза

Робота для Українців в Литві- Каменьщики

Литва
На роботу в Литву потрібно терміново 15 каменьщиків по польських робочих візах. З/П 7 - 7,50Є за м2. Житло 70 – 90Є залежно від комунальних послуг. Обов’язковий досвід роботи. З собою потрібно мати робочий одяг, взуття з металевим носком. Надається автомобіль щоб добиратись на роботу (витрати на топливо за свій рахунок). Аванс можливо брати після 2 тижнів роботи. Вакансія перевірена.
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
Відкрита робоча віза

Німеччина

Муляри
Потрібні спеціалісти

Оплата праці становить 8 Є в год.

Проживання: 250 Є в місяць
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
Допомогаємо з відкриттям німецької робочої візи

Естонія

Фасатчики
Обов’язки: Утеплення багатоповерхівок пінопластом або мінватою( від 5-до 9 поверхів, також є дачні будинки), вміти наносити декор і арміровку.

Місце роботи: Талін

Робочий час: з 08:00 до 19:00

Заробітня плата: оплата за квадратний метр 10-12 евро (в залежності від об’єкта і рівня кваліфікації працівника). Робочий день по 10 год. Шість днів в тиждень праці.

Проживання: 80 евро. Вираховується з з/п

Робочий одяг: не надається, необхідно мати свій

Харчування: за свій рахунок

Додаткові умови: після випробувального терміну 10 днів видається аванс в розмірі 50 евро в тиждень. При собі необхідно мати 150 евро.
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
Відкрита віза
Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.