Увага, дуже небезпечна ситуація в Татрах!

Внаслідок інтенсивних опадів багато гірських річок перетворилися на небезпечні місця.   У місцях вода з’явилася з жолобів, що призвело до повені. Національний парк Татра і ТОПР надають найновішу інформацію про закритих маршрутах. Туристи повинні перевіряти повідомлення на постійній основі.
Згідно Facebook:  Татра Національний парк, зелена стежина закрита з долини Глен Wodogrzmoty Міцкевича. Міст у цьому районі був зламаний, а дорога відрізана. Не рекомендується їхати до п’яти ставків з Гала Гесенікова.

Траса навколо Морського Око затоплена, і немає можливості переправитися. 18 липня через затоплення печера Мронена була закрита. У долині Костюліска відсутня дорога, стежка затоплена. У разі сильних дощів в найближчі дні очікується, що печера буде закрита, відчувають аналогічні труднощі на трасах.

Через дуже небезпечну ситуацію, TPN закликає туристів не підходити до потоків. «Якщо ви плануєте вирушити в похід,  будь ласка, зв’яжіться з нами (вул. Chałubińskiego і 42, Закопане, тел. (+48) 18 300 20 23, електронна пошта: infotur@tpn.pl), де ви зможете отримати інформацію про поточні умови і проблеми на маршрутах “.

Залишити відповідь