ПРОЦЕДУРА ОФОРМЛЕННЯ

Ми надаємо клієнту повну інформацію, щодо вакансії, умов та місця роботи.

Погодження кандидата на роботу:
Приїзд:
Житло:
Робота:
Заробітня плата:
Рекомендації:
На митниці потрібно мати з собою:

  1. Закордонний паспорт.
  2. Страхівку
  3. Кошти готівкою (орієнтовно 100-150 євро)

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКА

Кандидат на вакансію несе повну відповідальність за правдивість даних про себе, фахову кваліфікацію, стан здоров*я, придатність до виконання обраної вакансії  та стосунки з роботодавцем. При недотриманні умов контракту, професійну непридатність (нездача тесту), чи конфліктні ситуації з роботодавцем або представниками влади Євросоюзу, що може призвести до звільнення з роботи і повернення на Україну, витрати пов*язані з працевлаштуванням даної особи – не повертаються.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОСЕРЕДНИКА

Інформаційно-візовий центр «Надія Є» в особі ФОП Веремчук Т.І. бере на себе зобов”язання перед працівником: оформити всі необхідні документи на відкриття візи та перетину кордону, домовитися про зустріч, надання робочого  місця та місця проживання для працівника, а також при виникненні форс-мажорних обставин перепрацевлаштувати його.

В разі відсутності робочого місця, повернути кошти отримані за працевлаштування працівнику, коли він повернеться на Україну не погодившись на перепрацевлаштування, кошти за відкриття візи та транспортні витрати не повертаються.

Інформаційно-візовий центр «Надія Є»  в особі ФОП Веремчук Т.І. не несе відповідальності за планові і позапланові перевірки підприємства контролюючими органами, за неадекватну поведінку клієнта, яка може призвести до конфліктних ситуацій з роботодавцем чи співмешканцями по гуртожитку, а  випадку грубих порушень –звільнення з роботи.

 У разі виникнення таких ситуацій, які можуть призвести до адміністративних правопорушень і як наслідок втрату місця праці, кошти які були витрачені на працевлаштування даної особи – не повертаються.

У випадку, коли клієнт самовільно покидає місце праці, без попередження про це Інформаційно-візового центру «Надія Є»  в особі ФОП Веремчук Т.І. і безпосередньо роботодавця, який надав місце праці для клієнта – кошти які були витрачені на працевлаштування даної особи – не повертаються.

У випадку невідповідності наданих  відомостей в резюме з реальними навичками і досвідом роботи, зловживання алкогольними напоями, вживання наркотичних і психотропних речовин, а також в разі не проходження випробувального терміну і порушення правил внутрішнього розпорядку, не виході на роботу, без попередження про це відповідальної особи, порушення інструкцій і законодавства Європейского Союзу – роботодавець має право відмовити в працевлаштуванні і проінформувати відповідні контролюючі органи.

ТзОВ "Надія Є"