whalespark.com

Українці більше не зможуть продовжувати термін дії закордонних паспортів

З 1 жовтня 2016 року набувають чинності зміни до ряду законів України, що регулюють питання підтвердження громадянства України за кордоном.

Нагадаємо, що 14 липня 2016 року Верховною Радою України було прийнято Закон України № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України». У відповідності з ним скасовується можливість продовження терміну дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон (так званих закордонних паспортів).

Відтак, з 1 жовтня 2016 року закордонні паспорти не продовжуватимуться! 

Натомість, у разі закінчення терміну дії закордонного паспорта, Ви матимете можливість оформити новий паспортний документ в установленому порядку.

Згідно того ж закону № 1474-VIII, з 01.10.2016 припиняється оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон, що не містять безконтактного електронного носія. По закінченню терміну дії відповідних документів будуть оформлюватись лише нові закордонні паспорти з безконтактним електронним носієм.

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)