whalespark.com

“Укрзалізниця” запустить ще один пасажирський поїзд до Польщі

“Укрзалізниця” спільно з польськими партнерами планує запуск ще одного залізничного маршруту з України до Польщі. За планом, вже з літа 2017 року нове міжнародне залізничне сполучення проходитиме або через Ковель, Холм і Люблін, або ж через Ковель і Дорогуськ.
Про це стало відомо під час оперативної наради в очільника Волинської ОДА Володимира Гунчика, передає wschodnik.pl.

Керівник департаменту розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської ОДА Юрій Кресак зазначив, що в результаті переговорів між українською та польською сторонами з’ясувалось, що аби нове міжнародне сполучення з Польщею запрацювало, Україна зобов’язана придбати спеціальний двовагонний рейковий автобус на 180 місць. Його варість складає не менш ніж 5 млн євро.

Водночас остаточного рішення щодо нового пасажирського залізничного маршруту до Польщі поки що немає. Представники польської залізниці пропонують, аби новий маршрут пролягав з Ковеля до Дорогуська, де пасажири могли б пересісти на поїзди до багатьох інших польських міст.

“Укрзалізниця”, у свою чергу, пропонує запустити поїзд з Ковеля до польського міста Холм (Chełm), а звідти до Любліна. За словами Юрія Кресака, Холм служив би як важливий транзитний пункт, адже з цього міста їде близько 12 поїздів до інших міст Польщі та Європи.

Можливо саме через розбіжності жодна сторона не озвучила конкретної дати, коли можна очікувати на запуск нового залізничного маршруту з України до Польщі. Відомо лише, що орієнтуватись слід на літо 2017 року. Деталі реалізації проекту планують обговорити під час другого круглого столу між українськими та польськими спеціалістами.

Нагадаємо, в грудня 2016 року “Укрзалізниця” оголосила про запуск пасажирського поїзда з Києва до Перемишля, маршрут якого проходить також через Львів. Міжнародне сполучення між Україною та Польщею одразу стало дуже популярним серед пасажирів як з України, так і з Польщі.

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)