whalespark.com

В Івано-Франківську з 5 по 13 листопада відбудеться перегляд сучасного польського кіно

Вже вп’яте відбудеться Перегляд сучасного польського кіно „Під Високим Замком” – найбільша кіноподія у Східній Європі, яка представляє сучасну польську кінематографію.

Цього року презентуємо в Івано-Франківську 14 фільмів. Надзвичайне зацікавлення у минулі роки викликали фільми на історичну тематику. Трагедії szoah і польському вкладові у порятунок євреїв від гітлерівського пекла присвячено фільми „Світ Юзефа” і „Справедливий”. Надзвичайно видовищна пропозиція для шанувальників кіноекшену і воєнного фільму – стрічка „Кербела”, – яка розповідає про найбільшу битву польських вояків з бойовиками Аль-Каїди в Іраку 2004 року. Зворушить до глибини душі і напевно знайде відгук у серцях глядачів фільм „Мої дочки – корови”, а ось тим, хто шукає в кіно теплої, легкої пригоди, напевно припадуть до смаку романтичні комедії – „Листи до M.2” і „Планета самотніх”.

Кіно – це не тільки розвага. Кіно – це також важливий елемент формування суспільства, воно виконує провідну роль в діалозі – громадському, історичному, культурному і політичному. На це звертав увагу святий Ян Павел II у 1995 році, коли зазначив, що „кіно наповнене змістами, здатними формувати вподобання і впливати на рішення суспільства, передовсім молодого, оскільки така форма подачі ґрунтується не стільки на словах, як на конкретних фактах у вигляді образів, що мають велику силу впливу на глядачів і їхню підсвідомість”, то ж саме мистецтво кіно має сприяти „взаємозближенню різних культур і людей, що може виявитися корисним для всіх”. Відповідальність за цей діалог лежить не лише на творах культури, але й на тих, для кого твориться кіномистецтво.

Сподіваємося, що наша цьогорічна кінопропозиція виправдає Ваші очікування, а час, проведений у кінозалах та на супроводжуючих заходах 5-го Перегляду сучасного польського кіно, стане не лише нагодою відпочити і перевести дух, чого так бракує в стрімкому леті цього світу, але й можливістю переосмислення деяких важливих моментів у житті. Бажаємо Вам багато приємних вражень!

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)