whalespark.com

В Україні з’явився новий авіарейс до Польщі – Бидгощ-Львів

Хороші новини: мережа авіасполучень між Україною та Польщею розширилась і тепер пасажири зможуть скористатися ще одним зручним маршрутом – Бидгощ-Львів. Літак Bombardier Dash Q400, розрахований на 78 пасажирів, вже здійснив свій перший політ між Львовом та Бидгощем у ніч з 3 на 4 серпня. Авіаперевезенням  займається польська авіакомпанія LOT.

Відомо, що літати з Бидгоща до Львова і в зворотному напрямку можна буде двічі на тиждень: у  понеділки та п’ятниці.  Тривалість перельоту складає 80 хвилин. Квитки на авіарейси за маршрутом Бидгощ-Львів та Львів-Бидгощ уже в продажу, а ціни, як і зазвичай у сфері авіаперевезень, залежать від дати та класу польоту. За попередніми прогнозами, сполучення повинне стати досить рентабельним.

«Сполучення між містами Бидґощ та Львів – це чудове вирішення для кількох тисяч українців, котрі вчаться та працюють в нашому регіоні. Це теж можливість подорожувати, яка відкривається для мешканців нашого воєводства. Ми так спланували сполучення, що пасажири матимуть змогу провести вікенд у Львові», – сказав на прес-конференції віце-маршал Куявсько-Поморського воєводства Збіґнєв Орловський, пише polradio.pl.

 

Джерело:
http://vsetutpl.com

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)