Вибух і самоспалення перед посольством США в Пекіні Ambasada USA w Pekinie Світові ЗМІ повідомляють про сильний вибух в районі посольства США в Китаї. CNN повідомляє, що поранений був тільки чоловік, який приніс з собою вибуховий пристрій.

В неділю 26 липня у центрі Пекіна почувся сильний вибух. На місці моментально піднялися клуби диму, які окутали околиці. Подія трапилась перед брамою американського посольства. Свідки кажуть, що поліція і рятувальні служби прибули дуже швидко. Поруч знаходяться ще посольство Індії і Південної Кореї.

В інтерв’ю “CNN” представник американського посольства підтвердив, що стався вибух. За його словами, єдиною пораненою в даній події особою був чоловік, який приніс вибуховий пристрій з собою.

Репортер Пол Хуанг як один з перших, з посиланням на свідка, написав у Твіттері про чоловіка, який намагався перекинути згорток – ймовірно, бомбу через паркан посольства. Спроба така була, але передчасно вибухнула бомба серйозно поранивши терориста. Були зруйновані також поліцейські автомобілі, які стояли неподалік. Дорога навколо посольства США в Пекіні на короткий час була заблокована.

Залишити відповідь