Вивчаємо англійську змалечку

В сучасному світі дітям з раннього віку дуже важливо вивчати англійську мову, так як саме в дитинстві мозок маляти може сприймати великий потік інформації та вивчати іноземну мову як рідну.

Навчальні центри Англійська Хелен Дорон запрошують на навчання дітей від 3 місяців до 18 років в 49 навчальних центрів по всій Україні, й пропонують їм, залежно від віку та рівня знань, 16 навчальних програм для дітей та підлітків, а також спеціальні та тематичні курси.

Міжнародна мережа навчальних центрів Англійська Хелен Дорон – лідер в сфері «англійська мова для дітей», має досвід роботи понад 30 років у всьому світі, та налічує понад 900 навчальних центрів на 4 континентах. Авторська методика Хелен Дорон враховує унікальні здібності дитини навчатися, поєднуючи в собі різноманітні підходи до навчання – ігри, ритміку, музику, співи, танці та інші активності, щоб привити любов до навчання та підвищити здатність до сприйняття мови.

Викладачі Англійська Хелен Дорон – це команда професіоналів, які є частиною міжнародної мережі, яка працює в 36 країнах світу. Кожен педагог проходить спеціалізований міжнародний тренінг, після успішного завершення якого вчитель отримує Сертифікат міжнародного зразка, який дає право викладати в навчальних центрах мережі Англійська Хелен Дорон у всьому світі.

Уроки англійської для дітей захоплюють та розвивають. Вивчаючи англійську, діти отримують велику кількість знань про навколишній світ. Знайомлячись з кольорами, діти знайомляться і з різноманітні предметами цього кольору, та їх властивостями. Вивчаючи тварин, студенти вчать хто де живе, хто що їсть, хто як каже. Вивчаючи природу, діти навчаються її берегти та цінувати.

Розвиваючі заняття для дітей проводяться в невеликих групах (від 4 до 8 учнів), що дозволяє досягти найкращих результатів, та дає змогу викладачеві особисто звернути увагу на кожну дитину, її особливості та темпи сприйняття інформації.

Залишити відповідь