«Wizz Air» у наступному році відкриє нові рейси з України до Польщі

Авіакомпанія-лоукостер «Wizz Air» відкриє нові рейси до Кракова із української столиця та міста Харків. Так керівництво авіакомпанії повідомило про те, що зі столиці рейси будуть діяти вже у квітні, а іх міста Харків у вересні.

Ціна квитка в одну сторону буде дорівнювати орієнтовно 600 гривень і перший рейс планується запустити вже на початку квітня та бронювати квитки можна вже зараз. Так із Києва до Кракова планується запускати рейси 4 рази на тиждень – понеділок, середа, п’ятниця та неділя.

Перший політ із Харкова планується здійснити у вересні наступного року і буде він відбуватися 2 рази на тиждень, проте поки що бронювати квитки можна лише до жовтня 2019 року.

Варто також сказати, що керівництво авіакомпанії надало інформацію, в якій запевнили щодо готовності інвестувати в українську компанію більше 2,5 мільярдів доларів, для того, щоб мати змогу закупити 20 нових літаків.

Така ідея є дуже перспективною для української компанії, адже при реалізації цього проекту робочі місця зможуть отримати близько 6 тисяч осіб. Крім того, у «Wizz Air» планують перевозити 6 млн. пасажирів в рік з України та назад.

Залишити відповідь