whalespark.com

Єврокомісар Йоханнес Хан закликав прискорити прийняття безвізу для України

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства Йоханнес Хан закликає інституції Євросоюзу якомога скоріше знайти рішення для надання Україні і Грузії безвізового режиму. “Якщо ми зараз не можемо виконувати наші обіцянки, то у майбутньому втратимо не тільки довіру, але і політичні важелі. Ось чому я закликаю всіх, включно із членами Європарламенту, знайти рішення по Європейській раді. Я маю на увазі деяких країн-членів ЄС, які ховаються за механізмом призупинення дії безвізового режиму, хоча думають про те, щоб не запроваджувати візову лібералізацію”, – заявив Хан, передає “Радіо Свобода”. 17 листопада Комітет постійних представників країн-членів Євросоюзу погодив скасування для громадян України шенгенських віз, проте він вирішив, що безвізовий режим запрацює після того, як у Брюсселі узгодять механізм зупинення такого режиму у випадку надзвичайних ситуацій.
Як повідомлялося, офіційний сайт Європейського парламенту опублікував прогноз дати розгляду механізму призупинення безвізового режиму – це може відбутися 18 січня 2017 року.
На саміті Україна-ЄС президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що питання безвізового режиму України має бути вирішено до кінця року.

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)