Засушлива погода в Європі руйнує урожай

Високі температури спустошили пшеничні поля в Північній Європі, в той час як поєднання сухих умов і екстремальних дощів в Причорномор’ї знизило оцінки виробництва, побоювання з приводу подальшого збитку викликають зростання цін.

У міру того як збиральна кампанія просувається на північ в Німеччині, другому за величиною виробнику пшениці в Європі після Франції, з’являється все більше свідчень серйозного збитку, що спонукає спостерігачів скорочувати оцінки врожаю.

«Ситуація в Північній Європі катастрофічна», – заявив аналітик “Strategie Grains” Андре Дефу.

Минулого тижня консалтингове агентство скоротило свій прогноз урожаю м’якої пшениці в цьому році в ЄС, в сукупності є найбільшим в світі виробником пшениці, до рівня нижче 130 мільйонів тонн, шестирічного мінімуму, і Дефу повідомив, що оцінка може бути переглянута.

Франція, провідний виробник ЄС, також зазнала екстремальні погодні умови, що спонукало аналітиків скоротити свої оцінки врожаю приблизно до 34 мільйонів тонн з 36,6 мільйона, зібраних в минулому році.

Спека також нашкодила пшениці в Скандинавії та інших країнах Балтії, при цьому очікується, що врожай пшениці в Швеції впаде на 40 відсотків у порівнянні з попереднім роком.

У Британії, де очікується, що врожай пшениці через посуху впаде до п’ятирічного мінімуму, фермери з нетерпінням очікують результатів, у міру просування збиральної кампанії на північ.

Залишити відповідь