Зменшилися черги на кордоні із Польщею

На даний час на пунктах пропуску на українсько-польському кордоні значно покращилась ситуація, адже черги на лінії легкових автомобілів є мінімальними. Зараз пункти пропуску та митниці працюють в звичному режимі, а також зазначають, що потік автомобілів зменшився майже на 20%, а кількість пасажирів на 5%.

Ситуація на українсько-польському кордоні покращилась з моменту закінчення протестних дій так званих «євробляхарів». Прикордонні служби України зазначають, що за останні декілька днів ситуація на пунктах пропуску перед польським кордоном є дуже спокійною та практично відсутні черги. Стан на пунктах пропуску легко перевірити за допомогою перегляду з онлайн веб-камер.

Дана ситуація була спричинена початком дії нового закону, що стосувався розмитненням «євро блях». Так як раніше можна було ввозити в Україну машину з іноземними номерами на умовах транзитного в’їзду та повинні були регулярно перетинати кордон, а зараз додалася ще й обов’язкова сплата застави.

Тож на пунктах пропуску очікують збільшення черг до кінця поточного або наступного тижня, адже тоді люди забажають сплатити мито за авто, так як для необхідно мати документи на автомобіль, такі як право на власність та зняття з чисельності її в іншій країні.

Залишити відповідь