Які українські працівники потрібні італійцям – робота за кордоном

Зараз італійці найактивніше набирають доглядальниць, хатніх робітниць, нянь, водіїв-далекобійників і персонал без досвіду на поля або некваліфіковану роботу. Проте слід враховувати, що італійська економіка зараз переживає не найкращі часи, зарплати там, в порівнянні з Німеччиною, Чехією або тієї ж Польщею, не дуже великі. Найчастіше заробітні плати варіюються від € 600 до € 1000 в місяць. Але при цьому цілком можуть надати житло і харчування.

«Робота доглядальницею – найбільш поширена практика для наших жінок віком 45+. Уже років двадцять вони в цій сфері. Зараз більше робіт пропонується на півдні Італії – зарплати там нижче, можливо, тому місцеве населення не хоче цим займатися », – зауважила HR-експерт порталу rabota.ua Тетяна Пашкіна.

Вакансії закриваються по-різному: одні зникають вже через місяць, інші залишаються в базах даних до півроку. Аналітика показує, що в середньому на одну вакансію в Італії відгукуються 8-10 чоловік.

«Що стосується заробітної плати, в минулому році її середній рівень становив € 650-700, тоді як максимум досяг € 1700. У 2018 році ядро ​​зарплат зросла до € 800-850 », – розповіли в OLX.

Залишити відповідь