Авіакомпанія «Bravo Airways» припинили сполучення із Любліном

Після того як український авіаперевізник «Bravo Airways» скасував рейс Херсон – Люблін, то польське місто втратило пряме сполучення із Україною. Директор даної української авіакомпанії пояснив це тим, що компанія немає достатньої кількості ресурсів для обслуговування даного рейсу навіть не дивлячись на те, що дане сполучення набуло популярності.

Але у Херсоні вирують позитивні настрої та сподіваються, що у наступному році їм вдасться залучити до себе інших авіаперевізників та відновити даний рейс. Також варто додати, що ще на початку року авіаперевізник «Bravo Airways» здійснював регулярні рейси із польського Любліна до українських міст Київ та Харків, проте на початку осені припинив здійснення чартерних рейсів у зв’язку із проблемами обслуговування.

Крім того, наприкінці вересня угорський лоукостер «Wizz Air» припинив обслуговувати маршрут Київ-Люблін. Так триватиме до закінчення зимового сезону 2018/2019. Про можливе відновлення рейсів на цьому напрямку в авіакомпанії наразі нічого не повідомляють.

Залишити відповідь