Типові запитання

Ви можете скористатись нашим чатом, що дозволить в реальному часі обговорити всі питання.
В не робочі дні, там ви зможете залишити свої контактні дані та отримати консультацію в перші робочі хвилини.

Всі дзвінки на даному ресурсі безкоштовні. Просто скористайтесь послугою “Передзвонити мені” і не кладучи телефон з рук, прийміть вхідний дзвінок. Надзвичайно шкидко та ефективно:)

В процесі вашого пошуку вакансії, система фіксує типи вакансій, категорії, обрані зарплати та багато інших параметрів, по яких в подальшому надає рекомендовані для Вас вакансії.
Проте, термін актуальності однієї вакансії переважно не перевищує семи днів, у зв’язку з напливом бажаючих. Саме для того, щоб не пропустити хорошу роботу за кордоном, існує система підписки, яка сповіщатиме Вас про всі оновлення!) Насправді хороша річ, ми й самі користуємось)

Менеджери та сертифіковані роботодавці переглядають ваші резюме згідно заданих параметрів в пошуку. Якщо ви не заповнили всі поля, попасти в пошуковий запит буде важче. Тому, для збільшення переглядів, рекомендуємо надавати повну інформацію. Детальне резюме дозволяє роботодавцю підібрати для Вас вакансію персонально. Можливо, Вам запропонують дещо краще, ніж ви навіть очікували. Магія? Безперечно!

Все просто! Вам прийде сповіщення на @mail та протягом 2-х годин поступить дзвінок від менеджера!)
Наш коефіцієнт втрачених резюме рівний нулю!

Користувач оплачує кошти за формування пакету документів.
Проте в нас існує можливість оплати після працевлаштування. Тобто розрахунок проходить з першої заробітної плати!