Оформити закордонний паспорт за 15 хвилин тепер можливо

Міграційна служба України запустила проект за допомогою якого тепер українці мають можливість оформити закордонний паспорт та ID-карту вже режимі онлайн. Поки що даний проект діє тільки в столиці, проте якщо він буде дійсно успішним, то почне діяти по всій Україні.

Для того щоб оформити необхідні документи потрібно зайти на офіційний сайт міграційної служби України та внести запис до електронної черги, вказавши свій номер телефону. Далі на карті потрібно вказати який потрібен підрозділ та вказати дату візиту.

Для того, щоб оформити закордонний паспорт онлайн потрібно ще ввести власний номер ідентифікаційного коду та деякі персональні дані – такий запис буде підтверджуватися за допомогою СМС-повідомлення.

Вказані дані будуть збережені на головному сервері міграційної служби та зашифрований в QR-код. Він буде розміщений у файлі та також буде зазначений повний перелік документів, його необхідно буде завантажити на телефон чи мати в наявності в друкованому виді. Також буде можливість оплачувати збір в режимі онлайн.

У визначений час потрібно з’явитися до відповідного підрозділу ДМСУ. З собою необхідно взяти QR-код та оригінали документів. У міграційній службі сканують код і зразу ж отримують ваші персональні дані. Звіряють їх, фотографують заявника, беруть скан пальця і зразок електронного підпису.

Залишити відповідь