ЗАБОРОНА НА ВЇЗД

Рішард Петру, Джоанна Шмідт та Джоанна Шьюрінг-Вілгус – члени Ліберального соціального кола – в четвер вони не змогли зайти до сейму.  Щодо них діє заборона в’їзду до сейму.  Голова Сеймського інформаційного центру Анджей Гжежолька повідомив, що до кінця поточної зустрічі вони не зможуть припаркувати свої автомобілі на території сейму.
Анджей Гжежошка сказав, що це люди, які “організували транспорт до Сейму для сторонніх”. СНД повідомили, що ця подія призвела до необхідності встановлення додаткових обов’язків у канцелярії Маршала та запровадження додаткових заходів безпеки. – Кілька політиків серйозно порушили не лише правила наказу, а й довіру, що є важливою частиною співробітництва парламентарів з маршалами та чиновниками Канцелярії Сейму, – зазначив Гжежжолка.

Він повідомив, що Маршалківська гвардія перевіряє всі машини, які сьогодні входять до парламенту. – Кілька політиків серйозно порушили не лише правила наказу, а й довіру, що є важливою частиною співпраці парламентаріїв з маршальськими охоронцями та посадовими особами Канцелярії Сейму, – зазначив він.

Колишній член Nowoczesna мав скористатися тим фактом, що автомобілі депутатів не перевіряються маршалською гвардією. Завдяки цьому Шмідт зміг «контрабандувати» у багажнику двох активістів.  Республіки Польща – Павла Каспрзака та Войцеха Кінашевича. Після вступу до парламенту їм довелося змінювати місця для пасажирів, а Рисард Петру та Джоанна Шьюрінг-Вілгус повинні були їхати на машині. Поведінка депутатів шокувала працівників канцелярії Сейму, з якими говорили журналісти TVP Info. – За цим принципом все можна доставити до Сейму. Навіть вибухові речовини – прокоментували вони.

Залишити відповідь