Причина популярності освіти за кордоном серед українців

Навчання за кордоном з кожним роком стає все більш популярним трендом  для української молоді. Визначним фактором у цьому виступає відкрита політика європейських вузів для іноземних студентів та різноманітні програм обміну.

Безперечно настрої та політика в суспільстві також провокує українських абітурієнтів навчатися за кордоном.  Якість навчання у освітніх закладах Європи є значно вищою, ніж в Україні, а ще це надає молоді можливість подорожей та відкриття нових горизонтів.

Ознайомившись із дослідженнями соціологічної групи «Рейтинг» можна зробити висновок, що в сім’ях, де батьки є трудовими мігрантами надається перевага навчання у вузах Європи та США.

На даний час для українських абітурієнтів найпривабливішою країною для навчання залишається Польща. Як повідомляє «Польське Радіо», на навчання із України приїхали приблизно 70 тисяч українських студентів і тенденція в наступних роках, як очікується  йтиме на збільшення.

Дослідження соціологічної групи «Рейтинг», яке було опубліковане у жовтні 2017 року, показує, що серед українців 18-35 років переїхати на постійне місце проживання за кордон мріють більше половини – 54%. Адже як показує статистика  еміграції для багатьох людей починається саме з отримання освіти за кордоном.

Залишити відповідь