Що змінив новий закон про «євробляхи»

З 25 листопада 2018 року почали діяти два нові закони – №8487 та 8488. Перший зазначений закон змінив форму обрахунку акцизу та по суті зменшив його, другий ж закон забороняє громадянам України вводити авто з іноземними номерами не сплачуючи мита і тепер несе за собою штрафи за його невиконання.

Українці мають право завозити до країни необмежену кількість автомобілів, якщо вони зареєстровані в державі, при тому потрібно сплатити мито за новим законом.

Якщо ж авто завозять в країну як транзитне, то потрібно внести заставу, яка буде дорівнювати розміру митної оплати за авто, яку будуть повертати після того, як автомобіль покидатиме межі держави і не буде порушувати термінів та правил перебування у країні.

Якщо особа, яка ввозить автомобіль не є резидентом України, то має право ввозити автомобіль за правилами тимчасового перебування, про не має права ввозити більше одного автомобіля терміном протягом одного року та не має права передавати його іншій особі чи застосовувати авто для отримання комерційної вигоди.

Коли ж негромадянин України хоче завезти наступне авто, то він повинен надати гарантію своєчасного вивезення або сплати митних платежів. При цьому поручителем може бути фінансова установа, яка, у випадку порушення правил перебування, готова платити за іноземця.

Залишити відповідь