[:ua]Навчання за кордоном – реальна можливість отримати теоретичні та практичні знання, реалізувати свої навички на міжнародному рівні.

Плюси навчання за кордоном

Освіта за кордоном дозволить не тільки вивчити та осягнути всі тонкощі спеціальності, а ще й вивчити мову обраної країни та оволодіти нею на професійному рівні. Завдяки цьому Ви піднімете свій рівень потенціалу та конкурентоспроможність на ринку праці.

Обираючи навчання за кордоном, можете бути впевнені, що точно отримаєте належну висококваліфіковану, професійну практику. Працюватимете із сучасними пристроями та технікою, а це забезпечить глибоке розуміння своєї спеціальності. Після закінчення навчання освіта за кордоном враховуватиметься усіма міжнародними компаніями при перегляді резюме.

Освіта за кордоном надає варіанти вибору:

  1. Можете повернутися в Україну та працювати тут, впроваджуючи нові погляди та технології, котрі дало навчання за кордоном;
  2. Можете обрати роботу поза межами своєї рідної країни та реалізовувати свої знання й можливості уже там. Навчання за кордоном та отриманий диплом, дадуть шанс конкурувати із громадянами іншої країни.

Навчання закордоном для українців не становить великої проблеми. Оскільки українські учні та студенти високо ціняться за кордоном завдяки своєму рівню індивідуального розвитку. Єдине завдання перед українським учнем/студентом обрати потрібну країну та, відповідно, університет.

Природний потенціал плюс серйозна високоякісна освіта за кордоном в сумі дають висококваліфікованого працівника, котрий зможе зробити грандіозну кар’єру в майбутньому.

Вища освіта за кордоном

Вища освіта, зазвичай, поглиблює вузькопрофільні знання і перетворює студента у фахівця своєї справи. На теорії та практиці вивчатимете профільні предмети, що стосуватимуться майбутньої професії. Плюс – Ви оминатимете вивчення непотрібних додаткових предметів, котрі були у школі.

Вища освіта за кордоном надасть диплом міжнародного рівня, відповідно, забезпечить Вам більший простір у пошуку роботи.

Вища освіта за кордоном також має плюс в тому, що практика буде проводитися безпосередньо на фірмах, або ж стосуватиметься напряму Вашої спеціалізації. Врахуйте, це великі відомі фірми, котрі користуються попитом і популярністю. Така практика стане вагомим плюсом у Вашому резюме.

Навіть після повернення в Україну знання профілю та професійне володіння іноземною мовою поставить Вас в першу категорію при пошуку роботи.

Якщо Ви готові до навчання за кордоном, розуміючи відстань від рідного дому, тоді сміливо можете подавати заявки та документи. Та перш ніж це зробите задайте собі кілька питань:

  • Чи готові переїхати на нове незнайоме місце?
  • Чи можете тривалий час обходитися без опіки батьків або ж зустрічей з друзями та ріднею?
  • Чи хочете вивчати нову культуру та мову?
  • Чи бажаєте старанно навчатися та формувати професійну компетентність?

Якщо більшість, або усі відповіді позитивні, тоді обирайте університет, котрий може втілити Ваші побажання у виборі спеціальності та майбутньої самореалізації.

У випадку, коли не наважуєтесь відправитись в далеку подорож, найкращий варіант – навчання в Польщі.

Головне після обрання університету не натрапити на шахраїв, котрі можуть зруйнувати Ваші мрії. Підійдіть серйозно до питання про навчання у Польщі та посередників, котрі допомагатимуть досягти мети.

Вибір за вами, а ми ж готові лише допомогти з визначенням та формальними етапами – допоможемо підготувати документи для візи та вступу, відкрити візу, переїхати на нове місце.

Серед наших пропозицій навчання в Польщі, знайдете 11 польських ВУЗів, котрі мають високий рівень та статус серед усіх інших.

Заповнюйте заявку та поступайте на навчання за кордоном разом з нами.[:]