whalespark.com

УКРАЇНА ТА ПОЛЬЩА ЗАПУСТИЛИ СПІЛЬНИЙ АГРАРНИЙ ПРОЕКТ

Новий українсько-польський проект започаткували активісти України та Польщі задля створення необідних умов для започаткування власної справи у авграрному секторі.

Насамперед проект спрямований на співпрацю із жителями сільської місцевості Волині, а також учасниками АТО та переселенцями (не менше 60 осіб).

Упродовж серпня-грудня 2017 року найкращі фахівці обох держав організують ряд тренінгів, аби представити та навчити використовувати новітні технології ведення ягідництва та садівництва. Учасники проекту матимуть змогу відвідати та на власні очі побачити, як працюють найкращі на сьогодні агропідприємства України та Польщі.

Також в рамках проекту заплановано проведення україно-польського агрофоруму для налагодження подальшої системної співпраці з польськими партнерами.

Проект “Підтримка україно-польських ініціатив щодо розвитку садівництва та ягідництва у Волинській області” реалізується ВОГО “Фонд місцевого розвитку” (Україна), благодійним фондом “Вектор соціальної ініціативи” (Україна), Товариством Інтеграція Європа-Схід (Польща), Фундацією Європейська Академія Самоврядування (Польща) за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку в рамках фінансування Міністерства закордонних справ РП (“Польська допомога”).

 

Джерело:

konkurent.in.ua

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)