Влада Італії шукає винуватців трагедії в Генуї

В Італії розпочали розслідування щодо компанії “Autostrade per l’Italia”, яка обслуговувала міст біля Генуї, що обвалився.

Про це повідомляє агентство “Reuters”.

“Італійський уряд у четвер розпочав розслідування проти компанії-оператора “Autostrade per l’Italia”, що здійснює експлуатацію мосту у Генуї, після обвалу, який забрав щонайменше 38 життів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Міністерство інфраструктури і транспорту Італії дало компанії 15 днів на надання доказів сумлінного виконання своїх зобов’язань з обслуговування мосту.

“Autostrade per l’Italia” є частиною компанії “Atlantia S.p.A.”, що виступає найбільшим концесіонером мережі італійських автострад. Міністерство вимагає, щоб Atlantia взяла на себе зобов’язання відбудувати міст за власний рахунок і протягом обмеженого часу.

Як відомо, 14 серпня у Генуї обрушився автомобільний міст: з висоти 45 метрів впало близько 40 автомобілів. В результаті інциденту загинуло 38 осіб.

Після цього віце-прем’єр-міністр Італії Луїджі Ді Майо заявив, що влада Італії може взяти контроль над національними автодорогами, якщо компанії-оператори не виконуватимуть свою роботу належним чином.

Залишити відповідь