whalespark.com

Як купити машину за копійки!

У Німеччині сезон фантастичних знижок на автомобілі: після дизельного скандалу виробники радують покупців все більш вигідними цінами на авто. Купуючи нову машину тепер можна заощадити до 40%, в цій статті ми розповімо вам як це зробити, пише germania.one.

Нові автомобілі з ЄС

Мова йде про ті автомобілі, які спочатку проводилися не для німецького ринку. Так як в деяких країнах Євросоюзу ціни на нові автомобілі помітно нижче німецьких цін, автомобільні дилери доставляють такі машини в Німеччину і продають їх зі знижкою до 46%.

Інтернет-продаж

На різних інтернет-порталах, наприклад, такі як www.autohaus24.de або www.12neuwagen.de дилери пропонують хороші знижки на різні марки автомобілів. Подібні сайти відмінно підійдуть тим покупцям, які остаточно ще не визначились з маркою машини і хочуть порівняти ціни.

Однорічний автомобіль

Якщо для вас не принципово придбати саме новий автомобіль, то ви можете розглянути таку категорію, як однорічні автомобілі. Перед іншими уживаними автомобілями у них є маса переваг: маленький пробіг (найчастіше менше 10 000 км) та хороший стан. Такі автомобілі часто продають самі виробники зі знижкою до 60%.

Ексклюзивна комплектація (special edition model )

Часто виробники авто випускають лімітовані серії машин з особливою комплектацією, наприклад, з шкіряним салоном, навігатором, литими дисками. У деяких випадках купити машину з поліпшеною комплектацією вигідніше, ніж купувати комплектуючі окремо, таким чином, можна добре заощадити.

Моделі, що знімаються або вже зняті з виробництва

Незадовго до того як виробник випустить нову модель автомобіля, попит на стару помітно падає. З цієї причини моделі, що знімаються або вже зняті з виробництва можна придбати з хорошою знижкою. Найчастіше у старих, перевірених моделей, менше технічних недоліків, ніж у нововипущенних .

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)