whalespark.com

ЗАКУПИ ЗА КОРДОНОМ

ВІД 1 ГРУДНЯ 2011 РОКУ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РП У ЛЬВОВІ

ВИДАЄ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ЛЬВІВСЬКОГО КОНСУЛЬСЬКОГО ОКРУГУ

ВІЗИ З МЕТОЮ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКУПІВЕЛЬНОГО ТУРИЗМУ У ПОЛЬЩІ.

ВІЗОВІ ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ППВА

(ПУНКТІВ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ)

http://www.polandvisa-ukraine.com
Перша віза видається на підставі відповідної письмової заяви
з проханням про видачу візи з метою реалізації закупівельного туризму, котру слід скласти у ППВА. Дана віза є візою 1-разовою на 7 днів перебування.

Наступні візи (багаторазові) – з терміном дії до року – видаються
на підставі оригіналу іменного чеку (так званої фактури),
що є підтвердженням здійснення покупок у Польщі в період дійсності попередніх віз на закупи, та письмової заяви.

За даними УНІАН, громадяни України, які офіційно зареєстровані на території Чернівецької, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей також можуть подавати документи на отримання візи з метою закупівельного туризму
Закупівельний туризм

Перша віза видається на підставі відповідної письмової заяви з проханням про видачу візи з метою реалізації закупівельного туризму. Дана віза є візою 1-разовою на 7 днів перебування.

Документи, що підтверджують мету перебування (у випадку закупівельного туризму):
Під час першої подачі документів: прохання про видачу візи з метою виїзду в рамках закупівельного туризму;
Під час наступних подач: прохання про видачу візи з метою виїзду в рамках закупівельного туризму; оригінали іменних чеків (рахунок-фактура або накладна для повернення податків tax-free) як підтвердження здійснення покупок у Польщі під час поїздки по попередній закупівельній візі. Будь ласка, зверніть увагу, що у іменному чекові прізвище та ім’я має бути вказаним правільно та згідно із закордонним паспортом.
Отже: Перша шопінг віза видається на 7 днів.

Наступна віза, за умови цільового (правомірного) використання, а також подачі у консульство іменного чеку, чи рахунку фактури, видається щонайменше на 6 місяців, хоча є випадки видачі річної багаторазової шенгенської візи до Польщі на закупи.

Тобто вам необхідно поїхати вперше по 7-ми денній візі до Польщі і здійснити покупку, але на цю покупку має бути чек, або рахунок-фактура з обов’язковим вказанням вашого імені та прізвища.

По закінченні терміну дії 7-ми денної шопінг візи, ви можете звернутись по піврічну/річну шопінг візу, але обов’язково маєте представити іменний чек, саме він буде слугувати підставою для її видачі.

Чек. Він може бути на довільну суму, як заявляли в консульстві республіки Польща — це може бути чек на два льодяника на палочці, або ж чек на пачку сигарет. Головне щоб чек був іменним.

Найчастіше звучить питання чи можна з цією візою подорожувати по шенгену? Так, можна, за умови що з цією візою ви вже були в Польщі, про що свідчать печатки про в’їзд і виїзд.
Також має бути підтвердження мети поїздки. Для прикладу: у вас є шопінг-віза (неважливо на який термін) і ви з цією візою вже були в Польщі. Вам захотілося відвідати Італію з метою шопінгу чи туризму на декілька днів. Ви можете їхати в Польщу і звідти добиратись до Італії, або ж напряму летіти/їхати в Італію з України, але пам’ятайте що митниця Італії забажає підтвердження мети поїздки. У даному випадку це наявність коштів, заброньований чи проплачений готель, або ж квитки у дві сторони. Саме митна служба прийматиме рішення про в’їзд на територію країни.
http://nadiyae.com

Заповніть форму нижче і отримайте безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

Для чого витрачати час на пошук вакансії, якщо наш менеджер може зробити це за ВАС? :)